Yellow cab Warszawa

Bar Warszawa centrum

Off 128
Bar Warszawa centrum
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Startuje PiwoBar.pl – czyli gdzie na piwo w Warszawie

Dzisiaj, po prawie 4 latach od pojawienia się pomysłu, udało się uruchomić stronę twoj-edziennik.com.pl. Serwis ma za zadanie gromadzić dane na temat warszawskich pubów i lokali, ale przede wszystkim informować gdzie i za ile możemy wypić swoje ulubione piwo.

Możliwości jakie daje Piwobar.pl to m.in:

wyszukiwanie informacji o pubach,
wyszukiwanie informacji o piwach, ich cenach i dostępności w lokalach,
informacje o promocjach happy hours,
publikowanie informacji o wydarzeniach w pubach.

Zapraszam do aktywnego korzystania z serwisu, zgłaszania nowych pubów, aktualizacji cen piw, komentowania, itd..

Mam nadzieję, że strona pomoże Wam w odnalezieniu idealnego miejsca na wieczorne piwko w dobrej cenie. A dzięki informacji o happy hours nie przegapicie żadnej ciekawej promocji.

W przypadku chęci wyrażenia sugestii, opinii lub zgłoszenia błędu proszę o kontakt. W tym miejscu chciałbym także prosić o wyrozumiałość wobec ewentualnych błędów na stronie. Portal jest tworzony tylko przez jedną osobę i pomimo dołożenia wszelkich starań mogą się pojawić błędy, za których zgłoszenie będę bardzo wdzięczny.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Formy podróżowania

    Podróże pociągiem należą do jednych z częściej wybieranych form podróżowania przez polskich turystów. W dobie zagrożenia terroryzmem, którego celem są przeważnie samoloty, pociągi wydawać się mogą znacznie bezpieczniejszą formą przemieszczania się na większych odległościach. Dodatkowo także pociągi są systematycznie unowocześniane, co przekłada się nie tylko na komfort podróżowania, ale także na skrócenie samego czasu podróży….

  • Birma wycieczki

    Coraz częściej zdarza się, że nie jest łatwo obrać kierunek, jeśli chodzi o miejsce, gdzie panuje się wyjechać na wakacje. Jest to zupełnie zrozumiałe, zwłaszcza w sytuacji, kiedy już nie raz było się nad polskim morzem, czy w górach. Niekiedy warto zdecydować się na odmianę w postaci wycieczki zagranicznej. Jest to tym bardziej dobre rozwiązanie,…