Puby Warszawa centrum

Czarter Grecja

Off 91
Czarter Grecja
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Jesienne wakacje

Na jesienne słoty i sezonową chandrę nic tak dobrze nie wpłynie, jak odrobina słońca. Cieplutka woda, bezkresne niebo, jacht i słońce. Czarter Grecja zyskuje coraz większą popularność wśród urlopowiczów. Niezapomniane miejsce, cały czas tętniące życiem dawnych herosów. Urzekająca śródziemnomorska roślinność ożywia serce i umysł. Rozbudowane mariny mają przystępne ceny a żeglować można cały rok, opływając piękne grackie wyspy z łatwością można zrozumieć tęsknotę Odyseusza. Szlaki wodne są opracowane w ten sposób, by zażywając morskiej przygody, jednocześnie zapoznawać się z lokalną architekturą, kulturą i zabytkami.
Na czarter Grecja, najlepsze będą wietrzne Cyklady, z tajemniczymi zatoczkami ukrytymi wśród skał. Malownicze może Egejskie z przycupniętymi białymi domami mieszkańców, doskonale oddaje ducha tej opiewanej balladami krainy. Wyspy Jońskie ze względu na delikatne wiatry pozwolą w pełni rozkoszować się żeglugą.
Okres jesienny jest zdecydowanie lepszym wyborem. Choćby dlatego, że jest znacznie mniej turystów, a dni są w dalszym ciągu długie i ciepłe. Poza tym wspomniane Cyklady w sezonie letnim nawiedzają silne wiatry, co może być kłopotliwe dla mniej zaprawionych wilków morskich. Wspaniała przejrzystość wód zachęca też do nurkowania, spora rzesza turystów właśnie w Gracji pierwszy raz zwiedza podwodny świat. Należy jednak pamiętać, że nie wszędzie dozwolone jest nurkowanie, nawet dla doświadczonych. I pod żadnym pozorem nie można wydobywać niczego z dna. Grożą za to surowe kary.
Grecja jest warta odwiedzenia, serdeczni i gościnni tubylcy dodatkowo umilają czas.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Hotele nad morzem

    Gdzie wybrać się na wymarzone wakacje? Nad morze? W góry? W kraju czy za granicą? Pytań przy planowaniu wakacji jest sporo. I ilu ludzi, tyle pomysłów i planów wakacyjnych. Wybierając wyjazd nad morze warto dobrze zastanowić się nad miejscem noclegu. Czy mają to być ekskluzywne hotele nad morzem? Czy raczej skromny domek, a może po…

  • Cechy dobrego plecaka turystycznego

    Wybierając się w jakąkolwiek podróż, dłuższą, czy krótszą zawsze zabiera się ze sobą jakiś bagaż, choćby podręczny. Wiadomo, że trzeba w coś zapakować przedmioty, które zabiera się ze sobą. Nawet, jeśli są to drobiazgi warto zadbać, aby nić nie uszkodziło się w transporcie, poza tym warto też zadbać o własny komfort podróżowania i zabrać ze…