Puby Warszawa Bielany

Czarter jachtów Bałtyk

Off 109
Czarter jachtów Bałtyk
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Charter jachtu jako pomysł na wakacje

Ciekawym spędzaniem wakacyjnego czasu jest wybranie się nad Morze Bałtyckie. Ale czy można robić tam coś innego, prócz zasłonięcia się parawanem i opalania? I prócz pływania w zimnej wodzie?
Można! Bałtyk jest wprost idealnym miejscem do żeglugi. Zawdzięcza to urozmaiconej linii brzegowej oraz różnorodności miejsc, które może odkryć tylko prawdziwy żeglarz.
Pytanie tylko, co jeśli nie posiadamy własnego jachtu? Wystarczy go wypożyczyć. Jednym z miejsc, gdzie można tego dokonać, jest ATSEA YACHTS & CHARTER w Gdyni. Oferują atrakcyjne warunki czarteru. Posiadają zawsze świetnie przygotowane do wyprawy łodzie, niezależnie od liczby osób czy długości rejsu. Zapewniają pełne wyposażenie jachtu i gotowość do wyruszenia w pełen przygód rejs. Trzeba nadmienić, że każda z ich jednostek jest wyposażona w niezbędne środki ratunkowe oraz ubezpieczona. W ofercie można znaleźć również gratkę dla tych, którzy chcą poczuć swobodę żeglugi i nie chcą wracać do miejsca wypłynięcia. Nazywa się to czarter „one way” i daje on możliwość do samodzielnego zaplanowania podróży, a głównie wybrania miejsca, gdzie rejs ma się zakończyć. ATSEA YACHTS & CHARTER daje żeglarzowi szeroki wybór jachtów. Przykładowe modele to Elan E1, Bavaria 32 czy Lagoon 52.
Czarter jachtów Bałtyk to druga opcja do wypożyczenia jachtów. W ich ofercie znajdują się 2 jachty, dobrze wyposażone, przyjazne w użytkowaniu i bardzo wygodne. Co więcej chętnych przyciąga przystępna, niewygórowana cena.
Kiedy urlopowicze pragną czegoś więcej, niż leżenie plackiem na piasku, czy moczenie stóp w wodzie, warto rozejrzeć się za miejscem, gdzie można wypożyczyć jacht i cieszyć się fantastycznym rejsem.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Tania turystyka

    Każdy człowiek powinien regularnie korzystać z możliwości, jakie gwarantuje mu turystyka. To właśnie dzięki niej można odwiedzić ciekawe miejsca i lepiej się z nimi zapoznać. Jak jednak sprawić, by cała turystyka była w miarę tania? W tym celu najlepiej nie decydować się na dalekie wyjazdy do obcych krajów. Lepiej po prostu zainteresować się swoim państwem,…

  • Czarter luksusowych jachtów Giżycko

    Stolica żeglarstwa najlepszą alternatywą na wakacje Niesamowity malowniczy krajobraz, jeziora otoczone cudami natury, drzewami, pasem zieleni i błękitem nieba skąpego w promieniach słonecznych to wszystko znaleźć można właśnie w Giżycku. To właśnie ten region Mazur, położony pomiędzy dwoma jeziorami Kisajno i Niegocin, często nazywany jest przez turystów, jak i mieszkańców prawdziwym centrum czy stolicą żeglarstwa….