Coyote club Warszawa

Gdzie zjeść podczas podróży czyli…restauracje.it

Off 77
Gdzie zjeść podczas podróży czyli…restauracje.it
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Gdzie zjeść podczas podróży czyli…restauracje.it

Kulinarna Informacja Turystyczna to serwis gastronomiczny skupiający najlepsze lokale w Polsce. System obejmuje informacje o lokalach pogrupowanych w 11 kategorii oraz ponad 30 rodzajów kuchni. Prym wiodą takie kuchnie jak staropolska, polska, włoska czy międzynarodowa. W bazie znajduje się już ponad 2000 lokali, których z dnia na dzień przybywa. System oceniania restauracji pomaga internautom w wyborze odpowiedniego lokalu spośród ponad 200 dostępnych miast w Polsce. Serwis restauracje.it powstał z myślą o internetowych smakoszach.

Dzięki przejrzystej nawigacji, wyszukiwarce oraz forum kulinarnym staje się miejscem zdobywania informacji oraz wymiany poglądów. Najczęściej oglądane lokale znajdują się w największych miastach tj. restauracje Warszawa, restauracje Kraków oraz restauracje Wrocław. Rozszerzone wizytówki obejmują szereg informacji o restauracji m.in. pełne dane teleadresowe, opis lokalu, charakterystykę, godziny otwarcia, rodzaj serwowanej kuchnii, ciekawostki w okolicy, galerię fotografii oraz mapę dojazdu. Wybór odpowiedniego miejsca ułatwi także podział miast na kurorty letnie i zimowe.

Dla naszych zagranicznych gości dużym ułatwieniem będzie wielojęzykowość serwisu, który dostępny jest w 7 językach obcych : angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, czeskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wielkiej kulinarnej uczty ! Tylko najlepsze restauracje.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Giżycko czarter jachtów

    Rejs jachtem Pływać każdy może, chociaż z pewnością lepiej to robić pod okiem doświadczonej osoby niż samotnie ruszać na pierwszy rejs. W Polsce mamy idealne do tego warunki, a same polskie jeziora są wyjątkowe pod wieloma względami. Szczególnie widać to wtedy, gdy w grę wchodzi Giżycko czarter jachtów. To właśnie na Mazurach można spotkać najlepsze…

  • Perły architektury półwyspu Iberyjskiego!

    Turystyka jak drzewa i kwiaty rozkwita w pełni w sezonie wiosennym i letnim. Biura turystyczne koneserom sztuki i kultury polecają podróże na półwysep Iberyjski. Hiszpania i Portugalia mają bogatą historię. Obfitują w wiele, cennych zabytków wartych zobaczenia. Perły architektury znajdują się m.in. w Barcelonie. Szczególnie polecane są rzeźby autorstwa Gaudiego. Jednym z ważniejszych jest Sagrada…