Puby Warszawa centrum

Hotele w Gdańsku

Off 101
Hotele w Gdańsku
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Hotele w Gdansku (3)Gdańsk ? miasto o ponad 1000-letniej historii i pięknym nadmorskim położeniu od lat przyciąga setki tysięcy turystów zachwyconych ofertą kulturalną i urokiem Starego Miasta. Hotele w Gdańsku są bardzo luksusowe. Dlaczego warto wybrać się na weekend z dzieckiem do Gdańska?

Ośrodek Kultury Morskiej ? tutaj zwiedzanie podporządkowane jest zainteresowaniu dzieci. Wystawa „Ludzie-Statki-Porty” to magnes nie tylko dla dzieci ? bo kto by nie chciał posterować modelami statków pływającymi w wielkim basenie. W Ośrodku dzieci przebiorą się za marynarzy, poznają tajniki życia portu, aż w końcu sami wywołają falę tsunami.

EduPark ? niezwykle ciekawa atrakcja dla starszych dzieci przedszkolnych i szkolnych, ale również rodziców. To tu odbywają się tematyczne warsztaty dla całych rodzin. Poprzez zabawę poznacie tajniki chemii czy fizyki.

Centrum Hewelianum ? w zabytkowych obiektach architektury militarnej zlokalizowana jest niezwykła rodzinna atrakcja. Centrum Hewelianum to nowoczesne i interaktywne centrum edukacji poprzez zabawę i doświadczenia.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Sopot – historia, ciekawe miejsca

    Wraz z rozpoczęciem lata, Sopot staje się turystyczną stolicą Polski. Przybywają do niego podróżnicy z Polski oraz zza granicy. Kurort ten położony jest nad samym morzem Bałtyckim i należy do wielkiej aglomeracji Trójmiejskiej. Zlokalizowany jest miedzy Gdańskiem, a Gdynią. Trzeba wiedzieć, że miejscowość ta słynie nie tylko z imprez i wydarzeń kulturalnych, które odbywają się…

  • Yellow cab Warszawa

    Czym jest PiwoBar? PiwoBar to strona stworzona z myślą o tych, którzy: szukają dobrego pubu w Warszawie, chcą trafić na promocje Happy Hours, chcą wiedzieć gdzie i za ile mogą wypić ulubione piwo, chcą szybko odnaleźć lokal, w którym można zagrać w rzutki, piłkarzyki, bilard lub obejrzeć transmisje wydarzeń sportowych na żywo, lubią wiedzieć co…