Warka wilcza

Loty Warszawa Hong Kong

Off 74
Loty Warszawa Hong Kong
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Gdzie Wschód spotyka się z Zachodem…
Marzyłeś o tym, aby poznać inną kulturę? Owszem, Europa również jest zróżnicowana a każdy kraj niesie za sobą określone grupy etniczne i regionalne delikatesy, jednak w wypadku podróży dalszych – możemy zobaczyć więcej.

Loty Warszawa Hong Kong to propozycja dla osób, których zawsze interesowało coś zdecydowanie odmiennego od codzienności. Mówi się, że to tu Zachód zderza się ze Wschodem z racji dość długiego panowania Brytyjczyków na tych ziemiach. Fakty są takie, że w Hong Kongu nadal mamy widoczne europejskie ślady działalności, jednak dzisiaj Europejczycy należą tutaj do zdecydowanej mniejszości (średnio 96 na 100 osób w Hong Kongu to Chińczycy).

Utarł się nieco stereotyp, w którym to miasto chińskie jest jednocześnie ,,najbardziej europejskie”, jednak nie dajcie się zwieść pozorom – to nadal część innego świata, innych budowli, innych charakterystycznych zachowań i świetny materiał dla osób, które pragną w życiu zobaczyć czegoś innego! Nie zwlekaj zatem i udaj się tam już dziś – Hong Kong czeka na ciebie i nie tylko na ciebie.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Yellow cab Warszawa

    Czym jest PiwoBar? PiwoBar to strona stworzona z myślą o tych, którzy: szukają dobrego pubu w Warszawie, chcą trafić na promocje Happy Hours, chcą wiedzieć gdzie i za ile mogą wypić ulubione piwo, chcą szybko odnaleźć lokal, w którym można zagrać w rzutki, piłkarzyki, bilard lub obejrzeć transmisje wydarzeń sportowych na żywo, lubią wiedzieć co…

  • Piękno Sri Lanki

    Ze względu na malownicze wyspy Sri Lanki, tak wielu turystów z całego świata przyciąga do tego kraju. Jest to kraj niezaprzeczalnie obdarzony zasobami naturalnymi i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie. Mapa Sri Lanki, która tworzy kształt łez, jest umieszczona na Oceanie Indyjskim niemal na czubku indyjskiego kontynentu. Dlaczego wczasy na Sri Lance?…