Puby Warszawa Bielany

Przygotowanie dziecka do wakacji

Off 90
Przygotowanie dziecka do wakacji
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi sezon urlopów i kolonii. Niezależnie od tego czy jedziemy na wakacje razem z dziećmi czy wysyłamy je na kolonie samodzielnie musimy zadbać o przygotowanie im letniej garderoby. Dzieci rosną i co rok musimy uzupełnić zestaw ubranek na lato. Warto rozpocząć zakupy dużo wcześniej aby znaleźć ciekawe oferty cenowe i nie stresować się przed samym wyjazdem.

Bardzo ważną rzeczą przy kompletowaniu odzieży dla dziecka na lato jest przygotowanie listy potrzebnych ubranek. Dziecko na pewno będzie potrzebowało bielizny codziennego użytku w ilości wystarczającej na cały pobyt wakacyjny. Niezbędna na wakacjach jest także piżamka do spania. Podstawowym ubrankiem dla dziecka na lato jest t-shirt i trzeba zadbać o odpowiednią ich ilość, tak aby dziecko zawsze miało czystą koszulkę na przebranie. Kupując letnie koszulki z krótkim rękawkiem warto zwrócić uwagę na kolorystykę ubranek. Warto dopasować kolory koszulek do pozostałych elementów garderoby dziecka co pozwoli nam komponować ładne kreacje.

Kolejną częścią garderoby są spodenki. Latem dziecko potrzebuje przede wszystkim krótkich spodenek lub spodenek w długości 3/4. Są to wygodne, przewiewne spodenki zapewniające dziecku wygodę. Ale konieczne jest także przygotowanie długich spodni na chłodniejsze dni i wieczory. Bardzo przydatne są tutaj spodnie dresowe. Warto zaopatrzyć dziecko w cały dres z bluzą, która także przyda się na okres zimniejszej pogody. Na taka pogodę należy także zaplanować jakiś sweterek.

Niewielką częścią stroju, ale dosyć ważną latem jest czapeczka. Latem musimy zabezpieczyć dziecko przed przegrzaniem na słońcu, ale i przed wiatrem. Dla dziewczynki możemy kupić śliczne kapelusiki w jasnych kolorach. Dla chłopca jest dostępnych dużo ślicznych czapeczek z daszkiem.

Oprócz ubranek dla dzieci trzeba także wyposażyć dziecko w buciki. Minimalny zestaw powinien obejmować sandałki do codziennego chodzenia w ciepłe, upalne dni, pełne buciki na chłodniejsze dni i klapki na basen i pod prysznic. Jeśli wybieramy się w góry to należy też zakupić dla dziecka buciki trekkingowe do wygodnego chodzenia po kamienistych ścieżkach.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Bilety lotnicze

    Każdy z nas ma jakieś marzenia. Niektórzy marzą o własnym domu z ogródkiem, inni o posiadaniu zdrowej i szczęśliwej rodziny, jeszcze inni o dalekich podróżach do najbardziej egzotycznych krajów. Marzenia o podróżach są dość łatwe do zrealizowania jeśli tylko bardzo mocno się postaramy. Wystarczy odłożyć trochę gotówki, kupić bilety lotnicze i można ruszać na podbój…

  • Perła północy – Rugia

    Samotny wędrowiec na szycie białych niczym śnieg skał, wpatrujący się w lazurowe morze- to scena przedstawiona na jednym z najbardziej znanych obrazów Caspara Davida Friedricha. Ten zapierający dech w piersiach widok może zobaczyć każdy z nas na przepięknej niemieckiej wyspie- Rugii. Dzięki temu, że w ostatnich latach turystyka na tej wyspie szybko się rozwija piękne…