Warka wilcza

Skoki tandemowe

Off 169
Skoki tandemowe
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

skoki-tandemowe-3Co czuje człowiek, który odkrywa chmury, poprzez bujanie w obłokach?

Jeżeli robi to po raz pierwszy, na pewno przeżywa strach.
Skoki tandemowe to możliwość spróbowania jak smakują skoki spadochronowe, w towarzystwie instruktora można skoczyć z samolotu z bardzo dużej wysokości podniebnej, przy asekuracji i w towarzystwie doświadczonego skoczka nie interesuje nas bezpieczeństwo i technika skoku, wykonujemy grawitacje powietrzne pośród chmur a potem bezpiecznie lądujemy na ziemi.
Tego typu skoki, dla niektórych są przedsmakiem, samodzielnych skoków spadochronowych, tak może spodobać im się pierwszy skok, że zapiszą się na szkolenie i zaczną uprawiać ten nietypowy i ekstremalny sport.
Skoki tandemowe to także doskonały prezent, możemy komuś sprezentować lot życie, wędrówkę poprzez chmury aż do ziemi. Te nietypowe atrakcje można przeżyć dzięki pasjonatom skoków spadochronowych, grupie wyszkolonych i doświadczonych osób, które przy aeroklubach prowadzą tego typu działalność. Dzięki nim każdy może skoczyć z samolotu.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Giżycku można wyczarterować luksusowy jacht w dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Zobacz także:

  • Obozy snowboardowe

    Zima, śnieg a Tobie znudziła się jazda na dwóch nartach, potrzebujesz więcej wrażeń? Chciałbyś nauczyć się jeździć na snowboardzie a nie ma osoby, która by Tobie pomogła w tej sprawie. Dobrze trafiłeś bo właśnie My specjalizujemy się w nauce jazdy na snowboardzie. Nasza szkółka organizuje obozy snowboardowe. Nauczymy Ciebie jeździć na snowboardzie w przeciągu tygodnia…

  • Wycieczki szkolne – Legnica

    Koniec roku szkolnego i zbliżające się wakacje powodują rozprężenie w programie nauczania i są znakomitą okazją, by naukę kontynuować w terenie, np. na wycieczkach szkolnych. Wycieczki szkolne zwykle zostają w pamięci uczniów bardzo długo z kilku względów. Po pierwsze są przygodą, oderwaniem od rutyny, tak samo wyglądających dni szkolnych. Po drugie są elementem integrującym grupę…